O NAS

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Poznańskiej (AIP PP) działa od 2005r. jako samodzielna jednostka PP w celu wspierania rozwoju przedsiębiorczości naszej społeczności  akademickiej. Jest to strefa przyjazna wszelkim pomysłom zarówno tym na etapie koncepcji jak i w fazie realizacji - jesteśmy po to, aby zainspirować Cię do działania oraz pomóc Ci rozwijać Twoje kompetencje oraz projekty biznesowe.

 

Jak wspieramy?

Możesz do nas przyjść i porozmawiać o swoim pomyśle – podpowiemy jak założyć własny biznes, wymienimy się spostrzeżeniami oraz pomożemy przy zakładaniu firmy. Możesz także skorzystać z naszych szkoleń i warsztatów z zakresu m.in. zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, zarządzania, marketingu czy umiejętności miękkich. Organizujemy konkursy oraz spotkania z przedstawicielami świata biznesu, aby  promować innowacyjne rozwiązania oraz dobre praktyki. 
A jeżeli potrzebujesz przestrzeni na dopracowanie swojego rozwiązania i zaprezentowania go przed potencjalnym klientem, zgłoś się do nas, udostępnimy Ci w pełni wyposażoną salkę konferencyjną.

 

Dla kogo jesteśmy?

Naszą ofertę kierujemy do środowiska akademickiego Politechniki Poznańskiej (PP), czyli studentów, absolwentów* oraz pracowników naukowych PP.

 

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS, A POMOŻEMY CI ŻEGLOWAĆ PO SZEROKICH WODACH PRZEDSIĘBIORCZOŚCI AKADEMICKIEJ

 

*do roku od ukończenia studiów