Dodane przez aip -
FAQ

Czy oferta AIP PP jest bezpłatna?

Oferta AIP PP jest kierowana tylko i wyłącznie dla studentów, absolwentów (do roku od ukończenia studiów) oraz pracowników naukowych Politechniki Poznańskiej i dla tej grupy odbiorców jest bezpłatna.

Czy na doradztwo należy się wcześniej umawiać?

Tak, najlepiej wcześniej umówić się telefonicznie (61 665 28 54) lub mailowo (aip@put.poznan.pl) na spotkanie z pracownikiem AIP PP, aby mieć pewność, że w danym momencie będzie dysponował czasem na konsultację.

Jak zapisać się na szkolenia organizowane przez AIP PP?

Na nasze szkolenia możesz zgłosić się przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej (www.aip.put.poznan.pl). Jeżeli wolisz kontakt telefoniczny - nie ma problemu, zadzwoń do nas pod numer telefonu:  61 665 28 54, a my dopiszemy Cię do listy uczestników.

Gdzie znajduje się budynek A8, w którym jest AIP?

Budynek A8 mieści się na Kampusie Warta – ul. Piotrowo 3b, między budynkiem stacji kontroli pojazdów, a budynkiem A3 (WARiE).

Czy z oferty AIP PP mogą korzystać osoby spoza środowiska akademickiego Politechniki Poznańskiej – np. student z innej uczelni?

Nie. Z oferty AIP PP mogą tylko i wyłącznie korzystać studenci, absolwenci (do roku od ukończenia studiów) oraz pracownicy naukowi Politechniki Poznańskiej.

Czy student PP może skorzystać z doradztwa w AIP PP, jeżeli chce założyć spółkę z osobą spoza uczelni?

Tak, student PP może w takiej sytuacji skorzystać z doradztwa.

Czy Inkubator wynajmuje powierzchnię biurową?

Nie, AIP PP nie wynajmuje powierzchni biurowych. 

Czy absolwent PP (do roku od ukończenia studiów) może korzystać z salki konferencyjnej?

Niestety nie. Salkę konferencyjną udostępniamy tylko studentom i pracownikom naukowym PP. Nasi absolwenci (do roku od ukończenia studiów) mogą skorzystać z doradztwa lub uczestniczyć w inicjatywach promujących przedsiębiorczość.

W jakim celu można korzystać z salki konferencyjnej?

Salkę konferencyjną udostępniamy studentom i pracownikom naukowym PP, którzy potrzebują przestrzeni na dopracowanie swojego pomysłu biznesowego czy rozwiązania – jest to miejsce pracy nad pomysłem.  Salka może służyć także spotkaniom biznesowym w początkowej etapie rozkręcania biznesu.